Η χρήση του ηλεκτρονικού μας καταστήματος απευθύνεται σε άτομα άνω των 18 χρονών.
| Taste | Orange, Sweet, Sour, Cream |
|---|---|
| THC | Up to 24% |
| CBD | < 1% |
| Harvest EU Indoor | 500 – 650 gr/m2 |
| Harvest US Indoor | 1.6 – 2.1 oz/ft2 |
| Harvest EU Outdoor | 60 – 300 gr/plant |
| Harvest US Outdoor | 3 – 11 oz/plant |
| Size | XXL |
| Height | 110 – 150 cm |
| Height US | 43 – 59 inches |
| Flowering | 9 – 10 weeks |
| Room | Indoor/Outdoor |
| Gender | Feminized |
| Genes | Sativa 70%/Indica 30% |
| Genetics | Orange Sherbet Auto |
| Autoflowering | Yes |
| Ποσότητα σε Σπόρια | 3 σπόροι, 5 σπόροι, 10 σπόροι |
|---|
Εταιρία
420 Fast Buds
🌱 420 Fast Buds – Παγκόσμιος Ηγέτης στους Αυτόματους Σπόρους Κάνναβης
Η 420 Fast Buds είναι ένα από τα κορυφαία seed banks παγκοσμίως, εξειδικευμένο στους αυτόματους σπόρους κάνναβης (autoflowering) υψηλής ποιότητας. Με βάση την Καλιφόρνια και παρουσία σε όλη την Ευρώπη, προσφέρει σταθερές, παραγωγικές και γευστικές ποικιλίες, ιδανικές για αρχάριους αλλά και έμπειρους καλλιεργητές.
🌿 Ποικιλίες υψηλής απόδοσης με γρήγορο κύκλο ανάπτυξης
🌍 Υβρίδια με γονίδια από την Καλιφόρνια & Ευρωπαϊκή σταθερότητα
🧬 100% αυτοφυείς ποικιλίες – χωρίς ανάγκη αλλαγής φωτός
📦 Πιστοποιημένοι σπόροι, με αυθεντικότητα και διακριτική συσκευασία
Στο The Hempers θα βρεις τις πιο δημοφιλείς ποικιλίες 420 Fast Buds, όπως:
🚀 Gorilla Glue Auto, Gelato Auto, Bruce Banner Auto, Lemon Pie Auto και πολλές ακόμη!
✔️ Γρήγορη άνθιση
✔️ Ανθεκτικότητα σε ασθένειες
✔️ Κατάλληλοι για indoor & outdoor καλλιέργεια
✔️ Συλλεκτική χρήση – 100% νόμιμοι στην Ελλάδα
Ό,τι πιο γρήγορο, αξιόπιστο και απολαυστικό μπορείς να φυτέψεις.
Διαθέτουν τεράστιο πάθος και στόχος τους είναι να συνεισφέρουν τα μέγιστα στην κοινότητα της κάνναβης. Τα μέλη της ομάδας της Fast Buds προέρχονται από πολλές χώρες του κόσμου όπως ΗΠΑ, Ηνωμένο Βασίλειο, Ισπανία, Γαλλία, Γερμανία, Ιταλία, Χιλή και Ρωσία.Σχετικά προϊόντα
- Η καλύτερη Cali επιλογή. Εξαιρετικό στέλεχος κάνναβης με κληρονομιά από φανταστικές Καλιφορνέζικες Sativas και τη δική μας autoflowering γενετική.
- Απίστευτα ρητινώδη άνθη. Η τρελή παραγωγή τριχωμάτων (trichomes) μαρτυράει τη δύναμη των ανθών, χωρίς καν να χρειαστεί να τα μυρίσεις.
- Σα να δαγκώνεις μήλο. Λαχταριστό mix από γλυκά ζαχαρωτά και ξινόμηλα που δε θα το χορταίνεις.
- Ταξίδι στα αστέρια. Κάνει πολύ ευφορικό “κεφάλι” μεγάλης διάρκειας, τέλεια επιλογή για κοινωνικές συνευρέσεις.
- Super frosty. Μάντεψε από πού βγήκε αυτό; Τα άνθη.
- Τέλειο για αρχάριους καλλιεργητές! Παρά το ύψος των 120εκ, αυτό το στέλεχος είναι εξαιρετικά εύκολο στην καλλιέργεια.
- Μωβ και πάλι μωβ. Η τέλεια επιλογή για όσους επιθυμούν μωβ εκχυλίσεις και συμπυκνώματα κάνναβης.
- Φοβερά τερπένια. Μix diesel, κόκκινο κρασί, και καπνιστό ξύλο. Αρώματα που θα “πλημμυρίσουν” τον χώρο.
- Εξωπραγματική ομορφιά! Ποικιλία από υπέροχες μωβ αποχρώσεις.
- Ισχυρό. Αρχάριοι καπνιστές, προσοχή! Η σούπερ ισχυρή Sativa επήρεια κάνει πολύ δυνατό “κεφάλι”!
- Εντυπωσιακό 27% THC! Έως σήμερα, το ισχυρότερο autoflower στέλεχος με τρελή παραγωγή τριχιδίων (trichome).
- Σούπερ αξιοπιστία και απίστευτη αντοχή. Εξαιρετικά ποιοτικά χαρακτηριστικά. Ύψος κοντά στα 100εκ. Εκπληκτική απόδοση παραγωγής (yield) έως 600gr/m2 σε 10 εβδομάδες.
- Παχιά και πυκνά άνθη. Παράγει μεγάλα άνθη (μπουμπούκια) σε μέγεθος μπαλάκι του γκολφ, πλήρως καλυμένα με τριχίδια (trichomes). Τα άνθη εκλύουν εξαιρετικά αρώματα. Ιδανικό για εμπορικούς καλλιεργητές και εκχυλιστές κάνναβης.
- Ιδανική επιλογή για αρχάριους καλλιεργητές κάνναβης. Είναι ισχυρό, ανθεκτικό, και δε χρειάζεται ιδιαίτερη φροντίδα.
- Γλυκό και λαχταριστό σα μπισκότο. Πλούσιο γευστικό μείγμα με kushy, γήινες γεύσεις που θυμίζουν πολύ μπισκότο.
- Μια πραγματική μηχανή παραγωγής ρητίνης. Άνθη καλυμμένα με ρητίνη, όπως το γλάσο στα μπισκότα.
- Φημισμένη Cali γενετική αναπαραγωγής. Αυτό το φανταστικό και πολυαγαπημένο στέλεχος κάνναβης, τώρα και σε auto έκδοση!
- Γρήγορη και Εύκολη ανάπτυξη. Ένα στέλεχος που δε χρειάζεται ιδιαίτερη φροντίδα και είναι έτοιμο για συγκομιδή σε 70 ημέρες.
- Λαχταριστή ευφορία. Προσφέρει δυνατή νοητική ευφορία που ακολουθείται από μια ευχάριστη σωματική ευφορία.
Εξαντλημένο
- Γλυκό σα ζαχαρωτό. Εάν το ουράνιο τόξο είχε γεύση, θα ήταν τόσο λαχταριστό. Εξαιρετικά φρουτώδη γεύση όπου κυριαρχούν τα γλυκά μούρα.
- Εντυπωσιακή απόδοση παραγωγής. Το συγκεκριμένο δενδρύλλιο κάνναβης φτάνει τα 100εκ ύψος και παράγει έως 500gr/m2 σε μόλις 70 ημέρες!
- Indica απόλαυση. Κάνει ικανοποιητικό κεφάλι, απομακρύνει το άγχος, δημιουργεί πολύωρη σωματική ευφορία.
- Τέλειο για stealth καλλιεργητές κάνναβης. Μια άκρως περιζήτητη γενετική, τώρα ακόμα πιο δυνατή και συμπαγής.
- Λουσμένο στα τριχώματα (trichomes). Τρελές ποσότητες ρητίνης. Τέλεια επιλογή για εκχυλιστές κάνναβης και hash παραγωγούς.
Εξαντλημένο
Η ποικιλία Northern Lights είναι από τις πιο διάσημες ποικιλίες κάνναβης στον κόσμο. Αυτή η ποικιλία Indica προέρχεται από τη γενετική Afghan και αρχικά καλλιεργήθηκε στις ΗΠΑ τη δεκαετία του ’70. Στη δεκαετία του ’80, το φυτό κατάφερε να φτάσει στην Ολλανδία. Η Northern Lights Automatic διατηρεί τα καλύτερα στοιχεία αυτής της εμβληματικής ποικιλίας, σε μια πιο βολική έκδοση αυτόματης άνθισης.




